2024. május 16, csütörtök - Botond, Mózes

Hírek | Sport

2011. Augusztus 17. 14:45, szerda |

Kikelt magából a sportoló

Dührohamainak köszönhetően már az első fordulóban kikapott Andy Roddick a cincinnati keménypályás tenisztorna férfi versenyében.

2011. Augusztus 17. 07:45, szerda |

A BoxingONE Championship őszi menetrendje

A nagysikerű, magyar kezdeményezésű közép-európai amatőr ökölvívó csapatbajnoki sorozat, a BoxingONE Championship egy rövid nyári szünet után a hétvégén folytatódik. Írásunkban az őszi szezon menetrendjét ismertetjük.

2011. Augusztus 16. 14:45, kedd |

Elrabolták a futballista édesapját

Elrabolták pénteken a Chelsea labdarúgójának, John Obi Mikelnek az édesapját Nigériában.

2011. Augusztus 16. 07:45, kedd |

Kolonics győztes hajói is a nagyközönség előtt

A három éve elhunyt kétszeres olimpiai, és 15-szörös világbajnok kenus Kolonics György emlékére rendeztek kiállítást Szegeden a kajak-kenu világbajnokság kísérő rendezvényeként.

2011. Augusztus 15. 14:45, hétfő |

Töretlenül menetel a Győr

Továbbra is hibátlan a Győr a magyar labdarúgó-bajnokságban, miután az ötödik forduló nyitómérkőzésén 3-2-re nyert a Vasas ellen.

2011. Augusztus 15. 07:45, hétfő |

Már a selejtezőben búcsúzott Arn

Arn Gréta már a selejtezőben vereséget szenvedett a keménypályás, cincinnati tenisztornán. A magyar játékos 6:3, 6:4-re kapott ki kínai ellenfelétől.

2011. Augusztus 14. 14:41, vasárnap |

Sidi Péter show-t csinálna a sportlövészetből

Kvótát nem, érmeket azonban szerzett a magyar válogatott a belgrádi sportlövő Európa-bajnokságon: Sidi Péter léphetett fel mindháromszor a dobogóra.

2011. Augusztus 14. 07:45, vasárnap |

Díaz Ivo: Magyarországon is otthon érzem magam

Már csak rossz emlék Díaz Ivónak a tavaszi térdsérülése, ugyanakkor szép emlék az otthon, vagyis Kubában töltött nyári szabadsága.

2011. Augusztus 13. 14:41, szombat |

Húsz év után visszatérhetnek az F1-be az egykörös gumik

Amennyiben a csapatok áldásukat adják rá, a Pirelli 2012-től elkezdi gyártani az egykörös gumikat a Formula–1-es nagydíjak időmérő edzéseire.

2011. Augusztus 13. 07:41, szombat |

Golyóval a fejében lépett pályára

Pályára lépett Salvador Cabanas, a tavaly januárban fejbe lőtt volt paraguayi válogatott labdarúgó.

2011. Augusztus 12. 14:45, péntek |

Sidi Péter arany után ezüstérmet is szerzett az Eb-n

Sidi Péter második lett a standard puska 300 méteres versenyében a belgrádi Európa-bajnokságon.

2011. Augusztus 12. 07:45, péntek |

A Tottenham-Evertont is lefújták

Elmarad a Tottenham Hotspur-Everton mérkőzés az angol labdarúgó-bajnokság hétvégi nyitófordulójában.