Hírek
2023. November 03. 15:06, péntek |
Sport
Forrás: MTI
Varga Barnabás ötödik a legjobb gólszerzők idei világrangsorában
Varga Barnabás 39 találatával az ötödik legeredményesebb játékos a labdarúgók idei világranglistáján, amelyet pénteken tett közzé az IFFHS.
A futball történetével és statisztikáival foglalkozó nemzetközi szervezet adatsora szerint a magyar csatár klubcsapataival (Paks, Ferencváros) a bajnokságban 24, a hazai és a nemzetközi kupákban 11, a válogatottban pedig 4 gólt szerzett a januártól október végéig terjedő időszakban.
A lista élén a Manchester Cityt erősítő norvég Erling Haaland áll minden sorozatot figyelembe véve 44 góllal, a portugál Cristiano Ronaldo (43), az angol Harry Kane (40) és a francia Kylian Mbappé (40) előtt.
Fotó: Fradi.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 04. 07:18, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Az Újpest legyőzésével megmaradt a Ferencváros esélye az aranyéremre
A Ferencváros 5-0-ra győzött az Újpest vendégeként vasárnap a labdarúgó Fizz Liga 32. fordulójának rangadóján, így az utolsó játéknapon dől el a bajnoki cím sorsa.
2026. Május 03. 08:00, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - Könnyed sikerrel lépett a bajnoki cím kapujába a Győr
Az éllovas Győr simán, 4-0-ra legyőzte a vendég Diósgyőrt a labdarúgó Fizz Liga utolsó előtti, 32. fordulójának szombat esti mérkőzésén, így egy lépésre került a bajnoki címtől.
2026. Május 01. 11:00, péntek | Sport
Premier League - Az ősi rivális otthonába látogat a Liverpool
Az angol labdarúgó-bajnokság 35. fordulójának vasárnapi rangadóján a címvédő Liverpool a Manchester United otthonába látogat.
2026. Április 30. 12:00, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Luis Enrique: nem láttam még ilyen ritmusú mérkőzést
Nemcsak a futballszurkolókat, hanem a főszereplőket is ámulatba ejtette kedden a címvédő Paris Saint-Germain és a Bayern München Bajnokok Ligája-elődöntős összecsapása, amelyen a házigazda párizsiak 5-4-re nyertek.
