Városlista
2025. október 22, szerda - Előd

Hírek

2020. Január 09. 06:35, csütörtök | Belföld
Forrás: infovárosok

Többfelé okozhat gondot az ónos eső

Többfelé okozhat gondot az ónos eső

Többfelé is ónos eső esett csütörtökre virradóra az országban.

Ónos eső miatt figyelmeztetést adott ki csütörtökre Pest, Bács-Kiskun, Borsod-Abaúj-Zemplén, Fejér, Hajdú-Bihar, Heves, Komárom-Esztergom, Nógrád, Szabolcs-Szatmár-Bereg és Jász-Nagykun-Szolnok megyére az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Elsősorban északon, északkeleten alakulhat ki helyenként ónos eső, fagyott eső, északkeleten akár hó is.

Az Országos Meteorológiai Szolgála napi előrejelzése szerint eleinte többnyire erősen felhős lesz az ég csütörtökön, majd délután nyugat, délnyugat felől felszakadozik a felhőzet. Többnyire mérsékelt marad a légmozgás, csak a Dunántúlon élénkülhet meg néhol a déli szél.

A legmagasabb nappali hőmérséklet többnyire mínusz 1 és 7 fok között valószínű. Késő estére mínusz 3 és 1 fok közé csökken a hőmérséklet.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 22. 07:04, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére

Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére, ugyanis egyedül ez adna reményt az ukrajnai háború rendezésére, harctéri megoldás ugyanis nem lehetséges

2025. Október 22. 07:03, szerda | Belföld

4,1-es magnitúdójú földrengés volt Csongrád térségében

2025. Október 21. 07:24, kedd | Belföld

Mávinform: ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron

Elhárították a hibát, ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a Keleti pályaudvarra érkező és az onnan induló vonatok - közölte a Mávinform a honlapján hétfőn kora este.

2025. Október 21. 07:23, kedd | Belföld

Orbán Viktor Szerbia elnökével tárgyalt

Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn hivatalában fogadta Aleksandar Vučićot, a Szerb Köztársaság elnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.