Városlista
2025. július 23, szerda - Lenke

Hírek

2012. Február 27. 14:19, hétfő | Kék hírek
Forrás: STOP / HavariaPress

Ötmilliót ér a gránátos robbantó

Ötmilliót ér a gránátos robbantó

Ötmillió forint nyomravezetői díjat tűzött ki hétfőn a rendőrség arra a robbantóra, aki januárban a főváros XII. és XIV. kerületében kertes házak kapujára gránátot szerelt, amely nyitáskor felrobbant.

A nyomozás eddigi adatai szerint feltehetően ugyanaz az ember robbantott január 9-én a főváros XII. kerületében az Eötvös utcában, és január 22-én a XIV. kerületben, a Bonyhádi utcában, jugoszláv kézigránáttal. Mindkét esetben kertes házak távirányítású kapujára szerelte a robbanóeszközt, amely nyitáskor felrobbant. Személyi sérülés egyik esetben sem történt. Az ügyben a Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) emberölés kísérlete miatt indított nyomozást.

Az Országos Rendőr-főkapitányság vezetője hétfőn ötmillió forint nyomravezetői díjat tűzött ki a robbantóra.

HavariaPress / STOP

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 23. 09:01, szerda | Kék hírek

Betört egy üzletbe, majd első dolga volt lefeküdni aludni - Videó

Két parfümöt elrakott, majd bevásárlótáskákból párnát hajtogatott és két pénztár közt elaludt. A rendőrök ébresztették.

2025. Július 17. 07:44, csütörtök | Kék hírek

Fővárosi Törvényszék: letartóztatták a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottját

A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottjának letartóztatását - közölte a Fővárosi Törvényszék sajtóosztálya szerdán az MTI-vel.

2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek

Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó

Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.