Városlista
2025. október 22, szerda - Előd

Hírek

2022. Január 09. 09:07, vasárnap | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Tizenötmillió forint értékű csempészett cigarettát foglalt le a NAV

Tizenötmillió forint értékű csempészett cigarettát foglalt le a NAV

Tizenötmillió forint értékű csempészett cigarettát foglaltak le a barabási rendőrök és a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai

- közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton a police.hu oldalon.

Azt írták: a rendőrök a NAV munkatársaival Tiszaviden ellenőriztek szerdán egy személyautót és annak vezetőjét. Az autóban csaknem 11 ezer doboz magyar adó- és zárjegy nélküli cigarettát találtak.

A 33 éves férfit előállították a határrendészeti kirendeltségre. A gépkocsit és a csempészett cigarettát lefoglalták, az eljárást a NAV folytatja le - közölte a rendőrség.

Címkék: cigaretta, csempész

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 22. 07:04, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére

Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére, ugyanis egyedül ez adna reményt az ukrajnai háború rendezésére, harctéri megoldás ugyanis nem lehetséges

2025. Október 22. 07:03, szerda | Belföld

4,1-es magnitúdójú földrengés volt Csongrád térségében

2025. Október 21. 07:24, kedd | Belföld

Mávinform: ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron

Elhárították a hibát, ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a Keleti pályaudvarra érkező és az onnan induló vonatok - közölte a Mávinform a honlapján hétfőn kora este.

2025. Október 21. 07:23, kedd | Belföld

Orbán Viktor Szerbia elnökével tárgyalt

Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn hivatalában fogadta Aleksandar Vučićot, a Szerb Köztársaság elnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.