Hírek
2011. Július 12. 14:17, kedd |
Belföld
Forrás: HírTV
Ítéletidő csapott le Debrecenre

Ítéletidő csapott le hétfő este Debrecenre - a jégesővel kísért vihar fákat döntött ki és háztetőket rongált meg.
A villámcsapások miatt a város északi részén és a központban is megszakadt az áramszolgáltatás. A belváros utcáin helyenként 20-30 centis víz hömpölygött.
Debrecen összes tűzoltója a vihar okozta károk elhárításán dolgozott, de riasztották a környékbeli kollégákat is. Két súlyos sérültről érkezett hír - egyikük Vámospércs és Nyírmártonfalva között hajtott autójával az árokba, másikuk Balmazújváros külterületén akkor sérült meg, amikor traktorjával felborult.
Hajdú-Bihar többi részén kisebb károkat okozott a vihar: Vámospércsen fák dőltek ki, míg Berettyóújfaluban körbálákba csapott a villám. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 07. 09:41, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: továbbra is biztosított az energiaszállítás Oroszország felől
Európa folyamatos energiaválságokkal néz szembe, Magyarországon azonban továbbra is biztosított az ellátás, hiszen akadálytalan a tranzit Oroszország felől - közölte pénteken Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter.
2025. Június 07. 09:40, szombat | Belföld
Hőség - Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szombaton és vasárnap
Szombaton és vasárnap is 27 Celsius-fok fölé emelkedhet a napi középhőmérséklet az ország egy részén - derül ki a HungaroMet Zrt. az pénteki veszélyjelzéseiből.
2025. Június 06. 07:27, péntek | Belföld
NGM: a hőségben figyelni kell a dolgozók megfelelő folyadékpótlására és a pihenőidők beiktatására
2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld
Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről
Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.