Hírek
2013. Augusztus 02. 11:42, péntek |
Sport
Forrás: MTI
Takács, Cseh, Hosszú és Verrasztó is elődöntős

Takács Krisztián 50 m gyorson, Cseh László 100 m pillangón, míg Hosszú Katinka és Verrasztó Evelyn 200 m háton biztosította helyét az esti elődöntőkben a világbajnokság úszóversenyeinek péntek délelőtti előfutamaiból.
A Barcelonában 200 vegyesen arany-, 200 pillangón bronzérmes Hosszú ezúttal is kiválóan úszott, s 2:08.93 perces új egyéni csúcsával az ötödik helyen lépett tovább a legjobb 16 közé. Verrasztó 2:10.86 perces eredménnyel csapott célba, ami az összesített 12. időt jelentette.
Az 50 gyorson országos csúcstartó Takács Krisztián remek rajt után, kiváló tempóban versenyezve futama harmadik helyén végzett, s idei legjobbját jelentő 22.01 másodperces eredményével összesítésben a nyolcadik lett.
A csütörtök este a 200 vegyes döntőjében ötödik helyen végzett Cseh László különösen a második 50-en volt gyors 100 pillangón, s egészen kiváló, 51.89 másodpercet úszott, amivel a harmadik legjobb volt a mezőnyben. Ugyanebben a számban Pulai Bence 24. lett 52.98 mp-cel.
A délelőtt folyamán még Kapás Boglárka a 800 m gyors előfutamában lesz érdekelt, ahonnan a szombati döntőbe verekedheti be magát.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 22. 07:05, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Idegenben hét gólt szerzett a címvédő PSG
A címvédő Paris Saint-Germain 7-2-re nyert a Leverkusen vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája-alapszakasz harmadik fordulójának keddi játéknapján.
2025. Október 22. 07:01, szerda | Sport
Magyar labdarúgó-válogatott - Hétfőn kezdődik a jegyértékesítés az írek elleni hazai vb-selejtezőre
Hétfőn kezdődik a jegyértékesítés a magyar labdarúgó-válogatott utolsó világbajnoki selejtezőmérkőzésére, melyet ír csapattal játszik november 16-án a Puskás Arénában.
2025. Október 20. 08:04, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Izgalmas döntetlen az Újpest-Ferencváros rangadón
A közel két hónapja nyeretlen, házigazda Újpest meglepetésre 1-1-es döntetlent ért el az ősi rivális, címvédő Ferencváros ellen a labdarúgó Fizz Liga tizedik fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.