Hírek
2018. Március 10. 07:53, szombat |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Százmilliós zsarolás - cukrászdában kapták el

Az 52 éves pécsi gyanúsított életveszélyesen megfenyegetett és százmillió forinttal zsarolt egy budapesti férfit.
A belvárosi rendőrök a BRFK Bűnügyi Bevetési Osztály nyomozóival közösen fogták el az 52 éves pécsi I. Fülöpöt, aki február 22-én telefonon több alkalommal felhívott egy budapesti férfit, akit megfenyegetett és tőle 100 millió forintot követelt. A sértett egy személyes találkozó során további fenyegetéseket kapott a zsarolótól, így látszólag beleegyezett abba, hogy fizetni fog, majd feljelentést tett a rendőrségen.
A pénzátadásra március 7-én az esti órákban került sor egy V. kerületi cukrászdában, ahol a sértetten kívül a rendőrök is jelen voltak, akik a készpénz átvételét követően a férfit elfogták és előállították.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság V. kerületi Rendőrkapitányság nyomozói I. Fülöpöt zsarolás bűntett gyanújával kihallgatták, őrizetbe vették és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 08. 07:52, kedd | Kék hírek
Életfogytiglanra ítélték a Katzenbach-ügy vádlottjait
Életfogytig tartó szabadságvesztésre ítélte első fokon a Fővárosi Törvényszék hétfőn a Katzenbach-ügy három vádlottját, akik a vád szerint 2009-ben meggyilkolták Katzenbach Imre egykori futballistát.
2025. Április 06. 08:12, vasárnap | Kék hírek
Azonosította és őrizetbe vette a rendőrség a kolozsvári magyar fiatalt bántalmazó férfit
2025. Április 03. 08:06, csütörtök | Kék hírek
Europol: nemzetközi művelet keretében számolták fel a világ egyik legnagyobb pedofilplatformját
Több mint 30 ország hatóságainak közreműködésével, egy összehangolt nemzetközi művelet keretében felszámolták a világ egyik legnagyobb, gyermekek szexuális kizsákmányolására épülő online platformját, a Kidflixet