Hírek
2021. Január 08. 13:03, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Szakértő: maximálisan biztonságos a védőoltás

Karádi István, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja maximálisan biztonságosnak tartja a koronavírus elleni védőoltást.
Karádi István pénteken az M1 csatornán ezt azzal indokolta, hogy a világon már több millió embert, Magyarországon pedig több mint húszezer egészségügyi dolgozót beoltottak az új típusú vakcinával, és az eddigi tapasztalatok azt mutatják, hogy csak minimális mellékhatások jelentkeznek.
A járvány harmadik hullámát a vakcinával lehet elkerülni, ezért mindenkinek azt javasolja, hogy oltassa be magát - mondta.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 08. 09:10, vasárnap | Belföld
Nemzetgazdasági Miniszter: A magyar üzemanyagárak kedvezőbbek a környező országokénál
A magyar üzemanyagárak továbbra is kedvezőbben alakulnak a szomszédos országokhoz képest - hangsúlyozza a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) az MTI-hez szombaton eljuttatott közleményében.
2025. Június 08. 09:09, vasárnap | Belföld
A viharjelzés követésére hívja fel a figyelmet a Balatonnál vasárnap a meteorológia
2025. Június 08. 09:08, vasárnap | Belföld
Lázár János: teljes összegű kártérítést fizet a MÁV-csoport a balatoni vonal szombati károsultjainak
2025. Június 08. 09:07, vasárnap | Belföld
Meteorológia: vasárnap hőségzáró hidegfront érkezik erős, viharos széllel
Az idei első hőhullámnak lassan vége, a vasárnap érkező markáns hőségzáró front a felfrissülés mellett erős, viharos szelet és zivatarokat is hoz - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.