Hírek
2012. Március 22. 14:13, csütörtök |
Belföld
Forrás: OrientPress
Őssejtterápiában részesül egy 12 éves mentőkutya
A 12 éves, fekete, Red nevű labrador az egyik a még élő kereső- és mentő kutyák közül, akiket a 2001 szeptemberi Amerika elleni terror támadáskor bevetettek.
A speciálisan kiképzett állat, aki eddig másokon segített, most segítségre szorul. Az állatnál ugyanis öregkorára bénító erejű ízületi gyulladás alakult ki, és őssejtterápián kell átesnie ahhoz, hogy enyhüljenek fájdalmai és vissza tudjon állni a munkába.
Dr. John Herrity a Burke Állat Klinikától elmondta: – Red hátfájással küszködik, mert korábban leesett a létráról, így őssejtkezelésben részesítjük, amit injekcióban adunk be neki.
Hatalmas karriert futott be és számos családnak megváltoztatta az életét azzal, hogy szerettüket visszavitte nekik - írja a Fox News.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött
A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.
2025. December 10. 07:10, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország az ukrajnai háború lezárását követő új világgazdasági korszakra készül
2025. December 10. 07:05, szerda | Belföld
Trump szerint nem ígért pénzügyi védőpajzsot Orbán Viktornak
A magyar miniszterelnök egy hónapja azt mondta, hogy megállapodott Trumppal egy 10-20 milliárd dolláros védőpajzsról, Trump szerint viszont ő nem tett erre ígéretet.
2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld
Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat
Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.
