Városlista
2025. június 17, kedd - Laura

Hírek

2017. Október 20. 19:25, péntek | Belföld
Forrás: mti

Sokfelé ismét sűrű köd várható

Sokfelé ismét sűrű köd várható

A tartós, sűrű köd miatti figyelmeztetést szombatra is a fél országra kiadta az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésükben azt írták: péntek éjjel az ország északi felében ismét több helyen képződik tartós, sűrű köd, amely szombaton napközben a legtöbb helyen - kivéve az északnyugati régiót - a péntekihez képest hamarabb feloszlik.

A sűrű köd veszélye miatt Budapestre, valamint Pest, Borsod-Abaúj-Zemplén, Fejér, Győr-Moson-Sopron, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Nógrád, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Vas, Veszprém és Zala megyére adtak ki figyelmeztetést. Ezeken a területeken arra kell készülni, hogy csak pár száz méter lehet a látótávolság.

Az előrejelzés szerint szombaton általában csak rövidebb időre bukkanhat elő a nap, de délnyugaton kevesebb lesz a felhő, ott várható a legtöbb napsütés. Számottevő csapadék délutánig sehol sem lesz, majd délután és este az északi, északkeleti megyékben elszórtan kisebb eső, zápor előfordulhat.

Szombaton a legalacsonyabb hőmérséklet általában 3-9 Celsius-fok között alakul. Napközben 15-21 fokig melegszik a levegő.

Címkék: időjárás, köd

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 16. 07:15, hétfő | Belföld

A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar, majd visszatér a napos, száraz idő

A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar és erős szél, majd visszatér a jellemzően napos, száraz idő - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.

2025. Június 16. 07:13, hétfő | Belföld

A közel-keleti háború kapcsán is Brüsszel hülyeségeiről beszélt Orbán Viktor

A közel-keleti háború teljesen új helyzetet teremtett, mi pedig nem hagyjuk, hogy az újabb brüsszeli hülyeség árát ismét velünk fizettessék meg.