Hírek
2012. Február 14. 07:21, kedd |
Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI
Rendőrökre uszította kutyáját a fiatalkorú rabló

Az intézkedő rendőrökre uszította a kutyáját egy nem egészen 16 éves nagykanizsai fiú, akit egy mobiltelefon elrablása miatt akartak előállítani vasárnap este.
A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság hétfői közlése szerint az akkor még ismeretlen elkövető egy helyi járatú buszról leszállva elvette egy fiatalkorú fiú mobiltelefonját. A fiút ezek után még combon is rúgta, majd távozott.
A személyleírás alapján a rendőrök becsengettek az általuk már jól ismert, a 16. évét még be sem töltött gyanúsítotthoz. Közölték vele, hogy előállítják, de a fiatal fenyegetőzéssel próbált kibújni az intézkedés alól, majd a kutyáját a rendőrökre uszította.
A rendőrök meg tudták akadályozni a támadást, majd előállították és őrizetbe vették a fiút. Ellene rablás, valamint hivatalos személy elleni erőszak bűntette miatt indítottak eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 08. 07:52, kedd | Kék hírek
Életfogytiglanra ítélték a Katzenbach-ügy vádlottjait
Életfogytig tartó szabadságvesztésre ítélte első fokon a Fővárosi Törvényszék hétfőn a Katzenbach-ügy három vádlottját, akik a vád szerint 2009-ben meggyilkolták Katzenbach Imre egykori futballistát.
2025. Április 06. 08:12, vasárnap | Kék hírek
Azonosította és őrizetbe vette a rendőrség a kolozsvári magyar fiatalt bántalmazó férfit
2025. Április 03. 08:06, csütörtök | Kék hírek
Europol: nemzetközi művelet keretében számolták fel a világ egyik legnagyobb pedofilplatformját
Több mint 30 ország hatóságainak közreműködésével, egy összehangolt nemzetközi művelet keretében felszámolták a világ egyik legnagyobb, gyermekek szexuális kizsákmányolására épülő online platformját, a Kidflixet