Hírek
2017. Január 15. 05:00, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: mti - police.hu
Orvvadászokat vett őrizetbe a rendőrség

Orvvadászat és lopás megalapozott gyanúja miatt vett őrizetbe a rendőrség két férfit, akik engedély nélkül ejtettek el egy vaddisznót.
A police.hu rendőrségi honlapon szombaton megjelent közlemény szerint a férfiak a Pilisi Parkerdő Zrt. vadászterületén egy csigás íjjal engedély nélkül ejtettek el egy vaddisznót, az állatot a helyszínen kizsigerelték.
A rendőrök nem sokkal ezután Isaszegen ellenőrizték a két férfit és előállították őket. A kihallgatás után tartott házkutatásokkor a rendőrök több trófeát és nagy mennyiségű fagyasztott vadhúst találtak, amelyet lefoglaltak. Az elsődleges adatok szerint a vadállományban okozott kár meghaladja a 10 millió forintot.
A két férfit bűnügyi őrizetbe vették és kezdeményezték előzetes letartóztatásba helyezésüket.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 23. 09:01, szerda | Kék hírek
Betört egy üzletbe, majd első dolga volt lefeküdni aludni - Videó
Két parfümöt elrakott, majd bevásárlótáskákból párnát hajtogatott és két pénztár közt elaludt. A rendőrök ébresztették.
2025. Július 17. 07:44, csütörtök | Kék hírek
Fővárosi Törvényszék: letartóztatták a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottját
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottjának letartóztatását - közölte a Fővárosi Törvényszék sajtóosztálya szerdán az MTI-vel.
2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek
Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó
Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.