Hírek
2020. Január 16. 06:49, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Országszerte sűrű ködre figyelmeztetnek
Az egész országra figyelmeztetést adott ki a tartós, sűrű köd veszélye miatt az Országos Meteorológiai Szolgálat szerda este.
Az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzés közölték: sűrű, zúzmarás köd, hószállingózás, szemcsés hó és ónos szitálás továbbra is előfordul az országban.
Csütörtökön a felhőzet felszakadozása nem valószínű, jobbára zárt felhőzet lesz párássággal és köddel.
Az előrejelzés szerint a hőmérséklet hajnalban mínusz 6 és 0 fok között alakul. A legmagasabb nappali hőmérséklet általában mínusz 3 és plusz 2 fok között alakul, de ahol kisüt a nap, ennél pár fokkal melegebb is lehet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 24. 08:37, péntek | Belföld
Október 23. - Orbán Viktor: nem megyünk háborúba, és nem fogunk meghalni Ukrajnáért
2025. Október 24. 08:37, péntek | Belföld
Változékony, szeles idő lesz a hosszú hétvégén, többször eshet az eső
2025. Október 24. 08:36, péntek | Belföld
Október 23. - Magyar Péter: az 1956-os forradalom maga volt a csoda
Az 1956-os forradalom maga volt a csoda, mert egy sokat szenvedett nép ki merte mondani, elég volt
2025. Október 23. 08:41, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a háborús pszichózis foglyul ejtette a lengyel kormány elméjét
A háborús pszichózis foglyul ejtette a lengyel kormány elméjét - írta Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebookon.
