Hírek
2020. Szeptember 28. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó: MTI/Donka Ferenc
Őrizetbe vették a Csengelénél halálos balesetet okozó férfit
Őrizetbe vették azt a férfit, akit a csengelei halálos gázolással gyanúsítanak - tájékoztatta a Csongrád-Csanád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője vasárnap az MTI-t.
Szabó Szilvia elmondta, a férfi szombaton terepjárójával egy bekötőúton áttért a menetirány szerinti bal oldalra, ahol elütötte az ott szabályosan közlekedő segédmotorost, aki a helyszínen meghalt. A gépkocsi vezetője járművét hátrahagyva elmenekült.
A rendőrök haladéktalanul megkezdték az adatgyűjtést, a tanúkutatást, és azonosították a feltételezett elkövetőt, aki elrejtőzött a hatóság elől. A rendőrök a helyszínt nyomkövető kutyával vizsgálták át, a férfit lakóhelyén és tartózkodási helyén is keresték. A gyanúsított vasárnap kora reggel feladta magát - közölte a százados.
Az 57 éves csengelei férfi ellen közúti baleset gondatlan okozása és segítségnyújtás elmulasztása miatt indult eljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 21. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Kedden elfogadhatja a parlament a Független Közmédia Testület alapító okiratát
Kedden már el is fogadhatja az Országgyűlés a Független Közmédia Testület alapító okiratát.
2026. Július 21. 07:26, kedd | Belföld
OGY - Magyar Péter: az új köztársasági elnök feltétel nélkül szeresse a hazát
A feltétel nélküli hazaszeretet jelölte meg a következő köztársaságielnök-jelölt előtt lényeges követelményként a miniszterelnök hétfőn napirend előtt az Országgyűlésben.
2026. Július 21. 07:22, kedd | Belföld
Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra
Polgár Judit nem vállalja a felkérését a köztársasági elnöki pozícióra.
