Hírek
2014. Augusztus 12. 18:26, kedd |
Belföld
Forrás: MTI
Négy autó ütközött az M1-es autópályán, teljes útzár Bicskénél
Négy személygépkocsi összeütközött az M1-es autópálya Budapest felé vezető szakaszának 30-as kilométerénél, emiatt teljesen lezárták az utat - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság kedden az MTI-vel.
Tájékoztatásuk szerint egy ember megsérült.
A forgalmat a bicskei lehajtónál leterelik, visszatérni a zsámbéki felhajtónál lehet.
Farkas-Bozsik Gábor, a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta, hogy a járművek a két haladósávot foglalják el.
A baleset néhány száz méterre történt egy korábbi ütközéstől, ott a korábbitól eltérő tájékoztatás szerint hét jármű - két kamion, egy kisteherautó és négy személygépkocsi - ütközött össze. Két könnyű sérültet kórházba vittek - közölte a katasztrófavédelmi szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld
Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója
Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.
2026. Április 28. 15:00, kedd | Belföld
Mészáros Csoport: a TV2 eladását a tulajdonosi kör sem piaci, sem nyomott áron nem tervezi
2026. Április 28. 13:00, kedd | Belföld
Megalakult a Fidesz-frakció
Megalakult az új Fidesz-frakció, amelynek névsorát hétfőn Gulyás Gergely frakcióvezető a képviselőcsoport zárt ülése után a Facebook-on tette közzé.
2026. Április 28. 10:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: az Orbán-kormány hozzon döntést a NAV jogköreinek bővítéséről
Magyar Péter felszólította a leköszönő Orbán-kormányt, hogy szerdai ülésén döntsön arról:
