Hírek
2018. Július 22. 05:06, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Motoros és autóvezető halt meg közlekedési balesetekben Somogyban
Balatonboglár és Fonyódliget között egy motorkerékpáros, Somogyvár közelében pedig egy autóvezető vesztette életét közlekedési balesetben szombaton Somogyban
- közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.Azt írták: a 24 éves motorkerékpáros a 7-es számú főúton személyautóval ütközött és olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette. Somogyvár külterületén két személyautó ütközött, amelynek következtében az egyik járművet vezető 86 éves férfi meghalt, ketten megsérültek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 25. 08:48, szombat | Belföld
Az erős szél miatt országosan háromszáz káresethez riasztották a tűzoltókat
A Benjamin elnevezésű ciklon viharos széllel vonul át az országon, kora délutánig országosan háromszáz káresetet számoltak fel a tűzoltók - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság pénteken az MTI-vel.
2025. Október 25. 08:46, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a budapesti békecsúcs nem került le a napirendről
Európában is pontosan tudják, hogy a békecsúcs nem került le a napirendről, az időpontja kétséges, de hogy lesz, afelől nincs kétség
