Hírek
2018. Január 12. 11:42, péntek |
Belföld
Forrás: police.hu
Megtépte egymást két nő, egyikük kórházba került
Összeverekedett két nő az utcán Lúzsokon csütörtökön. Egyiküket a mentők kórházba szállították.
Garázdaság gyanúja miatt indított nyomozást a Siklósi Rendőrkapitányság az ellen a két nő ellen, akik csütörötkön 12 óra 30 perc körül verekedtek össze Lúzsokon, a Fő utcában. A verekedőket egy járókelő választotta szét, majd értesítette a rendőröket. A rendőrök a helyszínen egy 35 éves helyi nőt fogtak el, akit előállítottak és kihallgatták gyanúsítottként. Kihallgatása során a bűncselekmény elkövetését elismerte, és elmondta, hogy egy 20 éves helyi nővel vitatkoztak, majd perceken keresztül tépték egymás haját. A verekedésben a fiatalabb nő könnyebben megsérült.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét
Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.
2026. Március 06. 07:06, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: minden határon túlmegy, hogy Volodimir Zelenszkij halálosan megfenyegette Orbán Viktort
Minden határon túlmegy, hogy Volodimir Zelenszkij ukrán elnök gyakorlatilag halálosan megfenyegette Orbán Viktor kormányfőt, Magyarországot azonban nem lehet zsarolni, akárhogyan is fenyegetőznek
2026. Március 06. 07:01, péntek | Belföld
Magyar Péter: sem Ukrajna, sem Oroszország nem zsarolhatja a szuverén EU- és NATO-tag Magyarországot
Sem Ukrajna, sem Oroszország nem zsarolhatja a szuverén EU- és NATO-tag Magyarországot - közölte Magyar Péter a Tisza Párt elnöke csütörtökön az MTI-vel.
2026. Március 05. 14:56, csütörtök | Belföld
Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt.
A nemzetközileg elismert zeneszerző, producer és előadó, Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt

