Városlista
2026. június 21, vasárnap - Alajos

Hírek

2012. Szeptember 06. 19:54, csütörtök | Kék hírek
Forrás: MTI Fotó: Mihádák Zoltán

Megöltek egy nőt a főváros II. kerületében

Megöltek egy nőt a főváros II. kerületében

Rendőrök dolgoznak egy hajléktalan nő holtestének kihantolásán a főváros II. kerületében, egy erdős területen 2012. szeptember 6-án. A gyanú szerint a 63 éves nőt az erdőben élő hajléktalan közösség egyik tagja, M. Ferenc ölte meg, aki a holttestet az erdőben ásta el. A rendőrség két személyt állított elő a gyilkossággal kapcsolatban.

Címkék: gyilkosság

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 19. 13:00, péntek | Kék hírek

Új vezető irányítja a Nemzeti Védelmi Szolgálatot és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Irodát

Új vezetőket nevezett ki a Pósfai Gábor belügyminiszter a Nemzeti Védelmi Szolgálat (NVSZ) és a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda élére (KR NNI) - közölte a Belügyminisztérium az MTI-vel csütörtökön.

2026. Június 16. 13:00, kedd | Kék hírek

Megöltek egy 85 éves nőt Budapesten, keresik az elkövetőt

Gyilkosság történt hétfőn éjszaka Budapesten, a Práter utcában, az áldozat egy 85 éves nő, az elkövetőt keresik - derül ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság közléséből, amelyet a police.hu oldalon hoztak nyilvánosságra.

2026. Június 08. 11:00, hétfő | Kék hírek

Második világháborús bomba került elő Gyulafirátóton

Második világháborús szovjet bomba került elő a Veszprémhez tartozó Gyulafirátóton, a Felső újsoron - közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete vasárnap délután az MTI-vel.