Hírek
2021. Február 12. 09:50, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 99 beteg, 1860-nal nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 99, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 1860 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést Magyarországon - közölte a koronavirus.gov.hu pénteken.
A kormányzati portálon azt írták: 383 735-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 13 543-ra emelkedett, a gyógyultak száma 289 520.
Az aktív fertőzöttek száma 80 672-re csökkent. Kórházban 3828 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 299-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 22 525-en vannak, a mintavételek száma 3 338 289-re nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
