Hírek
2018. Július 03. 07:23, kedd |
Belföld
Forrás: mti - MTI Fotó: Mihádák Zoltán
Leszúrtak egy 41 éves férfit Budapesten

A helyszínen életét vesztette az a 41 éves férfi, akit szúrt sérülésekkel találtak meg hozzátartozói az éjjel a X. kerületi Maláta utcai lakásában - írja a police.hu.
Az áldozat olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a mentőszolgálat már nem tudta megmenteni az életét.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság emberölés miatt indított nyomozást, a helyszíni szemle folyamatban van.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 07. 09:41, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: továbbra is biztosított az energiaszállítás Oroszország felől
Európa folyamatos energiaválságokkal néz szembe, Magyarországon azonban továbbra is biztosított az ellátás, hiszen akadálytalan a tranzit Oroszország felől - közölte pénteken Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter.
2025. Június 07. 09:40, szombat | Belföld
Hőség - Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szombaton és vasárnap
Szombaton és vasárnap is 27 Celsius-fok fölé emelkedhet a napi középhőmérséklet az ország egy részén - derül ki a HungaroMet Zrt. az pénteki veszélyjelzéseiből.
2025. Június 06. 07:27, péntek | Belföld
NGM: a hőségben figyelni kell a dolgozók megfelelő folyadékpótlására és a pihenőidők beiktatására
2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld
Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről
Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.