Városlista
2025. december 11, csütörtök - Árpád

Hírek

2022. Április 24. 09:07, vasárnap | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: katasztrófavédelem

Lakástűzben meghalt egy ember a XVI. kerületben

Lakástűzben meghalt egy ember a XVI. kerületben

Lakástűzben meghalt egy ember Budapest XVI. kerületében egy Lándzsa utcai háromemeletes társasház földszinti lakásában - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szombaton az MTI-vel.

Azt írták: a lakás egyik szobájában az ágy és környéke égett másfél négyzetméteren, és az ingatlanból sűrű füst szivárgott.

A kiérkező fővárosi hivatásos és zuglói önkéntes tűzoltók rövid időn belül eloltották a lángokat, ám a lakásban élő ember füstmérgezést szenvedett és a hosszas újraélesztési kísérlet ellenére az életét nem sikerült megmenteni.

A tűz okait a katasztrófavédelem vizsgálja - tették hozzá.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 11. 06:53, csütörtök | Belföld

Nébih: ismét megjelentek a tűzifacsalók

2025. December 11. 05:00, csütörtök | Belföld

Szőlő utcai ügy: Szombaton demonstrációt tartanak Budapesten

Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke tüntetésre hívta követőit a hétvégére, a Szőlő utcai üggyel összefüggésben.

2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld

Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött

A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.