Hírek
2020. Január 29. 15:47, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Kisiklott egy vonat Barcs közelében

Kisiklott egy személyvonat Barcs és Pécs között, Barcs-felső állomás közelében szerdán, nem sérült meg senki - tájékoztatta a Somogy Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság az MTI-t.
A közleményben azt írták: a balesetet egy sínre dőlt fa okozta, amelynek a szerelvény nekiütközött. Hozzátették, hogy a vonaton hat utas és a kétfős személyzet tartózkodott.
Az utasokat a kiérkező barcsi hivatásos tűzoltók személyautóval a barcsi vasútállomásra vitték, közben a beavatkozó egység megtisztította a síneket a faágaktól.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 21. 07:57, hétfő | Belföld
AM: jelenleg is tart az aratás, figyeljünk az utakon!
Még tart az aratási időszak, ezért országszerte a nagy mezőgazdasági munkagépek megemelkedett forgalmára kell számítani az utakon, ez pedig fokozott figyelmet és türelmet igényel minden járművezetőtől
2025. Július 21. 07:56, hétfő | Belföld
Kövér László: Magyarország a józan ész politikájának képviselője
Magyarország a józan ész politikájának leghatározottabb képviselője napjaink Európájában
2025. Július 21. 07:54, hétfő | Belföld
A hét elején még napos, meleg, majd a hétvégén felhős idő és lehűlés várható
A hét elején még napos, meleg, majd a hétvégén felhős idő és lehűlés várható, zápor, zivatar a hétvégéhez közeledve egyre gyakrabban alakulhat ki
2025. Július 20. 10:10, vasárnap | Belföld
Az AKK engedélyezte a kínai devizakötvényt
Az ÁKK mandátumot adott ki egy kínai devizakötvény kibocsátás megszervezésére.