Hírek
2012. Február 24. 14:17, péntek |
Sport
Forrás: mno.hu / MTI
Kiesett a világsztár
Tiger Woods már a csütörtöki második fordulóban kiesett a profi golfozók 8,5 millió dollár összdíjazású WGC-Accenture Match Play-bajnokságán.
A korábbi világelső amerikai játékos már a szerdai első körből is csak komoly nehézségek árán jutott tovább, csütörtökön aztán kikapott honfitársától, Nick Watney-től.
A kieséses rendszerű viadal háromszoros bajnokának az egész nap során a rágurításokkal akadt gondja, a mindent eldöntő utolsó pályán, a 18. lyukon is hibázott, alig több mint egy méterről nem sikerült betalálnia, ami a vereségét jelentette.
A verseny vasárnapig tart, s a győztes 1,4 millió dollárral lesz gazdagabb.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 08. 07:49, hétfő | Sport
Abu-Dzabi Nagydíj - Az M4 Sport marad a Forma-1 otthona 2027-ig
Továbbra is az M4 Sport közvetíti a Forma-1-es világbajnokságot Magyarországon.
2025. December 08. 07:47, hétfő | Sport
Női kézilabda-vb - Golovin Vlagyimir: szenzációsak a lányaink, megmutatták, mire képesek
2025. December 06. 08:51, szombat | Sport
Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat
A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.
2025. December 06. 08:50, szombat | Sport
Kós Hubert győzött 100 méteres hátúszásban a US Openen
Kós Hubert nyerte a 100 méteres hátúszás pénteki döntőjét a texasi Austinban zajló US Openen.
