Hírek
2021. Június 05. 10:47, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Kétszer is ittasan ült volán mögé egy napon

A debreceni rendőrök most fejezték be az ittas vezető ügyének a vizsgálatát.
A rendőrök Debrecenben a Barackos utcában állítottak meg egy kocsit május 14-én délelőtt. Az egyenruhások a sofőrrel szemben alkoholszondát alkalmaztak, ami pozitív értéket mutatott, ezért őt előállították, a vezetői engedélyét pedig elvették – közölte a rendőrség.
A 44 éves férfinek ez nem volt elég, aznap délután visszament az utcán parkoló autójához és ismét volán mögé ült. Pechére a rendőrök azonnal megállították, majd előállítását követően szabálysértési őrizetbe vették. A férfit járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt kihallgatták, amely során beismerő vallomást tett.
A Debreceni Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és a keletkezett iratokat megküldte az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 06. 09:15, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország azért vásárol orosz kőolajat, mert nincs más lehetősége
Magyarország azért vásárol nyíltan orosz kőolajat, mert nincsen más lehetősége, míg más európai országok azért vásárolnak titokban, kerülőúton orosz kőolajat, mert az olcsóbb
2025. Szeptember 06. 09:14, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat demonstrálja azt a képességet, ahová a honvédség eljutott
2025. Szeptember 05. 07:59, péntek | Belföld
Szijjártó Péter elutasította lengyel kollégája, Radoslaw Sikorski újabb bírálatát
A magyar külügyminiszter szerint nem \"játszik más csapatban\"!