Hírek
2013. Július 28. 15:33, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Késnek a vonatok a Balatonnál

Gázolás, illetve műszaki hibás mozdony miatt hosszabb menetidővel közlekednek a vonatok vasárnap délután a Balaton északi és déli partján.
Miklós Éva tájékoztatása szerint Alsóőrs és Balatonfüred között egy ismeretlen a Budapest felől érkező gyorsvonat elé lépett. A helyszínelés végéig - várhatóan 16.30-ig - az említett szakaszon nem közlekedhetnek a vonatok. A MÁV vonatinformációs térképe szerint nem sokkal 15 óra után 8-10 perces késéssel közlekedett négy szerelvény a Balaton északi partján.
A déli parton, Balatonszemes és Balatonszárszó között egy műszaki hibás mozdony nehezítette a közlekedést. Bár a műszaki mentés már befejeződött, a vonatfordulók miatt a késő délutáni órákig 15-20 perces késések még előfordulhatnak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 07. 09:41, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: továbbra is biztosított az energiaszállítás Oroszország felől
Európa folyamatos energiaválságokkal néz szembe, Magyarországon azonban továbbra is biztosított az ellátás, hiszen akadálytalan a tranzit Oroszország felől - közölte pénteken Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter.
2025. Június 07. 09:40, szombat | Belföld
Hőség - Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szombaton és vasárnap
Szombaton és vasárnap is 27 Celsius-fok fölé emelkedhet a napi középhőmérséklet az ország egy részén - derül ki a HungaroMet Zrt. az pénteki veszélyjelzéseiből.
2025. Június 06. 07:27, péntek | Belföld
NGM: a hőségben figyelni kell a dolgozók megfelelő folyadékpótlására és a pihenőidők beiktatására
2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld
Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről
Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.