Hírek
2024. Május 16. 16:13, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Kecskeméten folytatta vidéki kampánykörútját Orbán Viktor
Kecskeméten folytatta vidéki kampánykörútját Orbán Viktor miniszterelnök, ahol tárgyalt a város polgármesterével, Szemereyné Pataki Klaudiával, majd a szlovák miniszterelnök elleni merényletről is beszélt - közölte az MTI-vel Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke csütörtökön.
A kecskeméti választókkal beszélgetve a Fidesz elnöke kitért arra: a szlovákiai választást követő kormányváltással Szlovákia elindult a békepártisághoz vezető úton. Ez nagy segítség volt Magyarország számára. Most ennek a folyamatnak tettek, lőttek keresztbe azzal, hogy a szlovák miniszterelnök ellen egy baloldali aktivista merényletet követett el - fogalmazott a kormányfő.
A legfontosabb hónapokban Robert Fico kiesett a munkából. Bizakodunk a felépülésében, de ma egyedül kell küzdenünk a békéért. Mostantól kétszeres erővel, egymagunknak kell harcolnunk - mondta Orbán Viktor, hozzátéve: minden eddiginél nagyobb jelentősége lett az európai választásnak: véget kell vetni az erőszaknak, el kell mennünk, és a békére kell szavaznunk június 9-én!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 05. 07:19, péntek | Belföld
Visszatér a napos idő a nyár első hétvégéjén
2026. Június 05. 07:17, péntek | Belföld
Több politikus letartóztatását is elrendelte a bíróság az óbudai korrupciós ügyben
2026. Június 05. 07:07, péntek | Belföld
Magyar Péter: Nem tudunk teljesen leszakadni az orosz energiáról
2026. Június 04. 18:00, csütörtök | Belföld
NAK: nem szabad az utolsó pillanatra hagyni az egységes kérelmek benyújtását
A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) arra kéri a gazdálkodókat, hogy ne hagyják az utolsó pillanatra az egységes kérelmek benyújtását - közölte a NAK szerdán az MTI-vel.
