Hírek
2013. Június 09. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mno.hu
Kasszasiker a Jaguar F-Type, el is fogyott

Már az első fotók megjelenésekor sejteni lehetett, hogy a feléledő Jaguar az F-Type hathatós segítségével sikerre számíthat, s az autószalonokon megejtett személyes találkozás csak tovább erősítette ezt a jóslatot. Nem is lett ez másképp, a hangulatos és nem kevésbé gyors kabrió rengeteg megrendelést kapott.
A Jaguar visszatért tehát a sportautók kategóriájába, méghozzá nem is akárhogyan: a CX–16 koncepció által előrevetített F-Type még a forgalmazás kezdete előtt 2000 darabos megrendeléssel állhatott szemben, így a sikert már korán megérezhette a britek büszkesége.
Persze itt nem áll meg a történet, a Jaguar nyerő szériája ugyanis tovább folytatódik. Adrian Hallmark márkaigazgató arról tájékoztatta a minap a médiát, hogy a kezdeti lelkesedés vajmi keveset csökkent, s a vásárlók továbbra is megrendelésekkel bombázzák a kereskedőket. Olyannyira, hogy az év első felére tervezett mennyiség már el is fogyott. Számokra lefordítva ez azt jelenti, hogy a rajongók mintegy 5000-5500 példányt foglaltak le, ez a gyártó éves termelésének 15-20 százaléka. S az ugyancsak ínyencfalatnak ígérkező kupé modell még meg sem érkezett, amely szintén hasonlóan pozitív fogadtatásra számíthat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 22. 07:04, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére
Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére, ugyanis egyedül ez adna reményt az ukrajnai háború rendezésére, harctéri megoldás ugyanis nem lehetséges
2025. Október 22. 07:03, szerda | Belföld
4,1-es magnitúdójú földrengés volt Csongrád térségében
2025. Október 21. 07:24, kedd | Belföld
Mávinform: ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron
Elhárították a hibát, ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a Keleti pályaudvarra érkező és az onnan induló vonatok - közölte a Mávinform a honlapján hétfőn kora este.
2025. Október 21. 07:23, kedd | Belföld
Orbán Viktor Szerbia elnökével tárgyalt
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn hivatalában fogadta Aleksandar Vučićot, a Szerb Köztársaság elnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.