Hírek
2011. Szeptember 13. 07:17, kedd |
Belföld
Forrás: OrientPress
Újra rekordárak a benzinkutakon

5-5 forinttal emelkedik szerdától a benzin és a gázolaj ára a hazai benzinkutakon - erősítették meg a holtankoljak.hu értesülését piaci forrásokból.
A benzin átlagára 390 forintra nő, a legdrágább töltőállomásokon 405 forintra; a gázolaj átlagos ára 377 forint lesz szerdától (legdrágábban 395 forintért tankolhatjuk majd). Bioetanolt várhatóan 305 forintos, míg autógázt 217 forintos átlagáron tankolhatunk holnapután.
A múlt héten 7 forinttal emelkedett a benzinár, 5 forinttal a gázolajé. Utoljára május elején volt ilyen magas a benzin átlagára, a gázolajé márciusban: ismét a rekordközeli árakkal találkozhatunk tehát. Idén összesen 29 forinttal nőtt a benzin, és 25 forinttal emelkedett a gázolaj ára a hazai töltőállomásokon.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 22. 07:04, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére
Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére, ugyanis egyedül ez adna reményt az ukrajnai háború rendezésére, harctéri megoldás ugyanis nem lehetséges
2025. Október 22. 07:03, szerda | Belföld
4,1-es magnitúdójú földrengés volt Csongrád térségében
2025. Október 21. 07:24, kedd | Belföld
Mávinform: ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron
Elhárították a hibát, ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a Keleti pályaudvarra érkező és az onnan induló vonatok - közölte a Mávinform a honlapján hétfőn kora este.
2025. Október 21. 07:23, kedd | Belföld
Orbán Viktor Szerbia elnökével tárgyalt
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn hivatalában fogadta Aleksandar Vučićot, a Szerb Köztársaság elnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.