Hírek
2017. Szeptember 29. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Járókeretes nőt fosztott ki vasárnap, négy év fegyházat kapott csütörtökön
Gyorsított eljárásban négy év fegyházra ítélt a Pesti Központi Kerületi Bíróság (PKKB) egy férfit, aki egy járókerettel közlekedő 82 éves nőtől elvette az értékeit vasárnap Budapesten.
A Fővárosi Főügyészség csütörtöki, az MTI-hez eljuttatott közleménye szerint a 49 éves férfi az Október 6. utcában kezdte el követni az idős nőt, majd megszólította, beszélgetni kezdett vele és a lakóhelyéig kísérte. Ott megkérte, hogy adjon neki egy pohár vizet, de ezt a nő visszautasította. A támadó ezután rángatni kezdte a nő táskáját és a járókeretet kirántotta a kezéből. Az asszony segítségért kiabálva megpróbálta visszaszerezni táskáját, de a járókeret nélkül elvesztette az egyensúlyát és elesett.
A járókelők meghallották az asszony kiabálását, a férfit a társasház kapujában elfogták és visszatartották a rendőrség kiérkezéséig.
A többszörös visszaeső férfit kifosztás miatt a PKKB - nem jogerősen - négy év fegyházbüntetésre ítélte.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.
2026. Május 13. 07:21, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: a Tisza-kormány a nemzet és nem a miniszterelnök szolgálója lesz
2026. Május 13. 07:20, szerda | Belföld
Megalakult a Tisza-kormány
Kinevezte Magyar Péter kormányának minisztereit Sulyok Tamás köztársasági elnök kedden Budapesten, ezzel megalakult az új kabinet.
2026. Május 13. 07:15, szerda | Belföld
Magyar Péter a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót
Magyar Péter miniszterelnök a Belügyminisztérium belső tereiről posztolt újabb videót kedden este a Facebook-oldalán, megjegyezve, hogy ez Pintér Sándor eltitkolt 100 milliárdos luxusminisztériuma.
