Hírek
2017. Szeptember 23. 05:00, szombat |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Illegális gyógyszereket terjesztett egy zalaegerszegi férfi

A zalaegerszegi rendőrök több tucat egészségügyi terméket foglaltak le.
Egy 42 éves helyi férfit igazoltattak a rendőrök Zalaegerszegen csütörtökön 16 órakor a Babits utcában, amikor ismerősének két doboz gyógyszert adott el. A tablettákról kiderült, hogy azok Magyarországon nem engedélyezett, forgalomba nem hozható készítmények. A nyomozók a férfinél házkutatást tartottak, mely során további – Magyarországon forgalomba hozatali engedéllyel nem rendelkező – egészségügyi termékeket találtak.
Az ügyben a Zalaegerszegi Rendőrkapitányság egészségügyi termék hamisítása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást. A gyógyszereket a rendőrség lefoglalta és szakértővel vizsgáltatja meg.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 23. 09:01, szerda | Kék hírek
Betört egy üzletbe, majd első dolga volt lefeküdni aludni - Videó
Két parfümöt elrakott, majd bevásárlótáskákból párnát hajtogatott és két pénztár közt elaludt. A rendőrök ébresztették.
2025. Július 17. 07:44, csütörtök | Kék hírek
Fővárosi Törvényszék: letartóztatták a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottját
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottjának letartóztatását - közölte a Fővárosi Törvényszék sajtóosztálya szerdán az MTI-vel.
2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek
Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó
Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.