Hírek
2017. December 31. 11:06, vasárnap |
Külföld
Forrás: mti - fotó: illusztráció
Holtan találtak a sípályán egy magyar síelőt Ausztriában

Holtan találtak egy 51 éves magyart szombaton délután négy óra körül Flachau im Pongau egyik sípályáján Ausztriában - írta az APA osztrák hírügynökség.
A férfi újraélesztésére tett kísérletek sikertelenek voltak. A halál oka egyelőre nem tisztázott.
A magyar síelőre a felvonóknál találtak rá társai, akik értesítették a pályamentőket. Anton Santner, a Snow Space Salzburg síparadicsom szóvivője elmondta, hogy a mentőcsapatok két percen belül a helyszínen voltak. Néhány perc múlva egy orvos is megérkezett, de már nem tudták megmenteni a férfit.
Egyelőre nem tudni, hogy idegenkezűség miatt vesztett-e életét a magyar síelő vagy szívinfarktust kapott, és összeesett. Az esetnek nem volt szemtanúja.
Santner elmondta, hogy a felvonó üzemeltetője mindent megtesz az eset felderítése érdekében, és tevékenyen támogatja a nyomozást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 23. 07:32, szerda | Külföld
Donald Trump szerint a nem túl távoli jövőben létrejöhet látogatása Pekingbe
Donald Trump szerint a \"nem túl távoli jövőben\" létrejöhet látogatása Pekingbe, eleget téve Hszi Csin-ping kínai elnök meghívásának
2025. Július 19. 07:50, szombat | Külföld
Jelentősen csökkennek a külföldi segélyprogramokra és médiatámogatásokra szánt amerikai pénzek
Az amerikai képviselőház éles politikai viták után péntek hajnalban elfogadta a külföldi segélyprogramok és médiatámogatások összesen 9 milliárd dolláros csökkentéséről szóló törvényt.