Hírek
2017. Május 27. 17:03, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Herczegh Anita fogadta a versenyzőket a Sándor-palotában
Herczegh Anita, Áder János köztársasági elnök felesége fogadta szombaton a Virtuózok című televíziós tehetségkutató műsor versenyzőit a Sándor-palotában.
A köztársasági elnök felesége körbekalauzolta a meghívott gyermekeket az épületben, majd a tehetségkutató idei szériájának döntősei adtak koncertet.
A kicsik közül Simic Aleksander (cselló), Abouzahra Amira (hegedű) és Remenyik Balázs (zongora) lépett fel, a tinik közül Kis Radu (hegedű), Nagy Zoltán Ferenc (klarinét) és Nyilas Gyöngyvér (xilofon), míg a nagyok korcsoportjából Lukács Gergely (tuba) és Beeri Benjámin (ének) szerepelt. Zongorán kísért Szüts Apor, akit a Virtuózok első évadában ismerhettek meg a nézők, valamint Emődy Nóra zongoraművész.
Az eseményen részt vettek a Virtuózok zsűritagjai is, Batta András zenetörténész, Kesselyák Gergely karmester és Várdai István csellóművész.

Ezek érdekelhetnek még
2025. December 13. 07:09, szombat | Belföld
NAV: év végéig érdemes a kisvállalati adót választani
Jövőre még több cég választhatja a kisvállalati adót (kiva), ugyanis megduplázódik a belépési határ.
2025. December 13. 07:08, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: teljessé vált a magyar harckocsiflotta
A 44. Leopard harckocsi megérkezésével teljessé vált a magyar harckocsiflotta - mondta a honvédelmi miniszter a Magyar Honvédség Klapka György 1. Páncélosdandár laktanyájában Tatán pénteken.
2025. December 12. 07:42, péntek | Belföld
A hétvégén is enyhe, de borult idő várható
A hétvégén is folytatódik az enyhe, de jellemzően borult, párás, olykor tartósan ködös idő, helyenként szitálás is előfordulhat.
2025. December 12. 07:30, péntek | Belföld
Erkölcsi iránytű, tiszta gondolkodás és állhatatos szív - jellemezte Vitályos Eszter a közmédiát
Átadták a közmédia legrangosabb szakmai díjait.
