Hírek
2021. November 22. 07:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Háztűzben meghalt egy ember Madarason
Meghalt egy idős ember egy családi házban keletkezett tűz következtében a Bács-Kiskun megyei Madarason vasárnap délután; múlt héten ez volt a nyolcadik halálos épülettűz
- tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője vasárnap az MTI-t.
Mukics Dániel közleményében azt írta: a 120 négyzetméteres családi ház nappalijában a kályha melletti asztal, székek és az ablak kapott lángra. A szomszédok a tűzoltók kiérkezése előtt kihozták az épületből az ott tartózkodó embert, és a tüzet is eloltották.
A gyors segítség ellenére a kimentett idős ember a helyszínen életét vesztette.
A tűzoltók átvizsgálták az épületet, a még izzó födémet eloltották, majd kiszellőztették a házat.
Mukics Dániel jelezte: múlt héten ez volt a nyolcadik halálos épülettűz. Hétfő délelőtt Érsekvadkerten, szerdán Dobozon, Rákóczifalván és Kunhegyesen, csütörtökön Siklóson, pénteken Szigetszentmiklóson, vasárnap hajnalban pedig Ráckevén volt halálos tűz.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 23. 11:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: kilenc százalék lesz a minimálbér után fizetendő személyi jövedelemadó
Kilenc százalék lesz a minimálbér után fizetendő személyi jövedelemadó - közölte a leendő gazdasági és energetikai miniszter szerdán a Facebookon.
2026. Április 23. 09:00, csütörtök | Belföld
Lőrincz Viktória és Ruff Bálint is szerepet kap az új kormányban
2026. Április 23. 06:47, csütörtök | Belföld
Mol: megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok
Megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok - közölte a Mol szerdán a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
