Hírek
2017. Július 16. 09:28, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset történt Paks és Dunaföldvár között
Frontálisan ütközött két autó vasárnap reggel a 6-os főúton, Paks és Dunaföldvár között, a balesetben egy ember meghalt, ketten könnyebben megsérültek
- tájékoztatta a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-t. Molnár Ágnes közlése szerint egy Paks irányába tartó autó a főút 96-os kilométerénél eddig ismeretlen okból áttért a szemközti sávba. A sofőr, aki egyedül ült a járműben, a helyszínen meghalt. A másik autóban négyen ültek, közülük ketten könnyű sérülést szenvedtek.
A rendőrök a helyszíni szemle és műszaki mentés idejére az M6-os autópályára terelik a forgalmat a 86-os és a 97-es kilométerszelvény között.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 05. 10:00, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Két területet zár le a GYSEV Szombathelyen a veszélyes anyagot tartalmazó kőzúzalék miatt
Azbesztszennyezés miatt két területet zár le a GYSEV Zrt. Szombathely térségében - közölte a vasúttársaság az MTI- vel csütörtökön.
2026. Június 05. 09:00, péntek | Belföld
GKI: mintegy negyedmillió vállalkozás térhet át a kata adózásra jövőre
Mintegy 300-350 ezer vállalkozót érinthet a kisadózó vállalkozások tételes adójának (kata) 2027-re tervezett kibővítése, a GKI Gazdaságkutató Zrt. azzal számol, hogy 250-270 ezer kisadózó térhet át az adózási formára.
