Hírek
2017. Október 18. 08:06, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset az M1-esen, egy sávon halad a forgalom
Egy kamion és egy személyautó összeütközött az M1-es autópálya Hegyeshalom felé vezető oldalán, Tata térségében, egy ember meghalt, egy pedig megsérült
- közölte honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF). A tájékoztatás szerint, a balesetben a személygépkocsi vezetője vesztette életét, a sérültet a mentők kórházba vitték.
Az ütközés miatt a kamion az oldalára borult, ám két utasa nem sérült meg; a műszaki mentés során a tűzoltók daruval állítják talpra a járművet - közölte az OKF.
Gányai Balázs a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője azt mondta, hogy a sztrádán csak a belső sávban halad a forgalom, ezért nagy a torlódás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét
Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.
2026. Március 06. 07:06, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: minden határon túlmegy, hogy Volodimir Zelenszkij halálosan megfenyegette Orbán Viktort
Minden határon túlmegy, hogy Volodimir Zelenszkij ukrán elnök gyakorlatilag halálosan megfenyegette Orbán Viktor kormányfőt, Magyarországot azonban nem lehet zsarolni, akárhogyan is fenyegetőznek
2026. Március 06. 07:01, péntek | Belföld
Magyar Péter: sem Ukrajna, sem Oroszország nem zsarolhatja a szuverén EU- és NATO-tag Magyarországot
Sem Ukrajna, sem Oroszország nem zsarolhatja a szuverén EU- és NATO-tag Magyarországot - közölte Magyar Péter a Tisza Párt elnöke csütörtökön az MTI-vel.
2026. Március 05. 14:56, csütörtök | Belföld
Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt.
A nemzetközileg elismert zeneszerző, producer és előadó, Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt

