Hírek
2012. Február 27. 14:03, hétfő |
Belföld
Forrás: OrientPress
Figyelem! Ma még bevallhatja adóit

A Nemzeti Adó-és Vámhivatal közli, hogy 2012. február 27-ére, azaz a mai napra több határidős feladat vár az adófizetőkre, melyek az alábbiak.
A vállalkozási tevékenységet folytató vagy általános forgalmiadó-fizetési kötelezettséget eredményező értékesítést végző magánszemélyek hétfőig, azaz 2012. február 27-éig (mivel február 25-e szombatra esik) a 1153 számú nyomtatványon nyújthatják be személyi jövedelemadó bevallásukat az adóhatósághoz.
Szintén február 27-éig kell a 1143 számú nyomtatványon bevallást benyújtaniuk az eva-alanyok többségének: az egyéni vállalkozóknak és a bevételi nyilvántartást vezető betéti és közkereseti társaságoknak.
Fontos, hogy az esetleges adókötelezettséget is 2012. február 27-ig kell megfizetni!
Arra kérjük Tisztelt Adózóinkat, hogy amennyiben megtehetik, minél hamarabb adják be bevallásukat az adóhatósághoz, lehetőség szerint az Ügyfélkapun keresztül, elektronikus úton! Ezzel a felesleges sorban állást is elkerülhetik.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 06. 09:15, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország azért vásárol orosz kőolajat, mert nincs más lehetősége
Magyarország azért vásárol nyíltan orosz kőolajat, mert nincsen más lehetősége, míg más európai országok azért vásárolnak titokban, kerülőúton orosz kőolajat, mert az olcsóbb
2025. Szeptember 06. 09:14, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat demonstrálja azt a képességet, ahová a honvédség eljutott
2025. Szeptember 05. 07:59, péntek | Belföld
Szijjártó Péter elutasította lengyel kollégája, Radoslaw Sikorski újabb bírálatát
A magyar külügyminiszter szerint nem \"játszik más csapatban\"!