Hírek
2017. Május 16. 07:27, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Feladta magát a csepeli gyilkosság gyanúsítottja
Feladta magát az a férfi, akit a múlt heti csepeli gyilkosság elkövetésével gyanúsítanak - közölte a rendőrség hétfő este a police.hu honlapon.
A tájékoztatás szerint a 28 éves férfi délután ment be a XXII. kerületi kapitányságra, ahol őrizetbe vették, majd kezdeményezték előzetes letartóztatását.
Felidézték: péntek reggel érkezett bejelentés, hogy egy csepeli lakóház első emeletén egy ott lakó 57 éves nőt holtan találtak, akinek halálát az orvos szakértői vélemény szerint idegenkezűség okozta. A rendőrök nem sokkal később azonosították a feltételezett elkövetőt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld
Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét
Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.
2026. Március 06. 07:06, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: minden határon túlmegy, hogy Volodimir Zelenszkij halálosan megfenyegette Orbán Viktort
Minden határon túlmegy, hogy Volodimir Zelenszkij ukrán elnök gyakorlatilag halálosan megfenyegette Orbán Viktor kormányfőt, Magyarországot azonban nem lehet zsarolni, akárhogyan is fenyegetőznek
2026. Március 06. 07:01, péntek | Belföld
Magyar Péter: sem Ukrajna, sem Oroszország nem zsarolhatja a szuverén EU- és NATO-tag Magyarországot
Sem Ukrajna, sem Oroszország nem zsarolhatja a szuverén EU- és NATO-tag Magyarországot - közölte Magyar Péter a Tisza Párt elnöke csütörtökön az MTI-vel.
2026. Március 05. 14:56, csütörtök | Belföld
Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt.
A nemzetközileg elismert zeneszerző, producer és előadó, Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt

