Hírek
2011. Augusztus 27. 14:21, szombat |
Belföld
Forrás: HírTV
Ezrével épülnek a bölcsődék
2013 végéig 3500 új bölcsődei férőhely létesülhet 8 és fél milliárd forintból - a szociális államtitkár ezt egy új budapesti bölcsőde avatásán jelentette be.
Soltész Miklós elmondása szerint az összegből 40 bölcsőde juthat majd támogatáshoz, a pályázatokat augusztus végén, szeptember elején írják ki. További 7 milliárd forintot pedig családi napközik és egyéb gyermekjóléti ellátások fejlesztésére költenek majd. (da)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 23. 11:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: kilenc százalék lesz a minimálbér után fizetendő személyi jövedelemadó
Kilenc százalék lesz a minimálbér után fizetendő személyi jövedelemadó - közölte a leendő gazdasági és energetikai miniszter szerdán a Facebookon.
2026. Április 23. 09:00, csütörtök | Belföld
Lőrincz Viktória és Ruff Bálint is szerepet kap az új kormányban
2026. Április 23. 06:47, csütörtök | Belföld
Mol: megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok
Megérkeztek Ukrajnába a Barátság vezetéken az újraindulás utáni első kőolajszállítmányok - közölte a Mol szerdán a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
