Hírek
2019. Március 31. 10:15, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - Fotó: MTI/Mihádák Zoltán
Elsüllyedt egy tolóhajó Százhalombattánál

Elsüllyedt egy tolóhajó a Dunán Százhalombattánál vasárnap délelőtt - tájékoztatta a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.
Csámpai Attila elmondta: a Százhalombatta és Tököl között közlekedő komp tolóhajója süllyedt el, csak az árbóca látszik ki.
Senki sem sérült meg. Minimális olaj szivárog a hajóból, de a tűzoltók egy speciális védőeszközzel megakadályozták az olaj szétfolyását.
A tűzoltóbúvárok vizsgálják a hajó állapotát. Valószínűleg daruval emelik majd ki a vízből - közölte a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 07. 09:41, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: továbbra is biztosított az energiaszállítás Oroszország felől
Európa folyamatos energiaválságokkal néz szembe, Magyarországon azonban továbbra is biztosított az ellátás, hiszen akadálytalan a tranzit Oroszország felől - közölte pénteken Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter.
2025. Június 07. 09:40, szombat | Belföld
Hőség - Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szombaton és vasárnap
Szombaton és vasárnap is 27 Celsius-fok fölé emelkedhet a napi középhőmérséklet az ország egy részén - derül ki a HungaroMet Zrt. az pénteki veszélyjelzéseiből.
2025. Június 06. 07:27, péntek | Belföld
NGM: a hőségben figyelni kell a dolgozók megfelelő folyadékpótlására és a pihenőidők beiktatására
2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld
Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről
Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.