Városlista
2026. március 6, péntek - Leonóra

Hírek

2018. Október 26. 10:54, péntek | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Éles lőfegyvereket és több száz lőszert találtak a rendőrök egy dánszentmiklósi férfinál

Éles lőfegyvereket és több száz lőszert találtak a rendőrök egy dánszentmiklósi férfinál

Éles lőfegyvereket és több száz lőszert tartott engedély nélkül otthonában és hétvégi házában egy dánszentmiklósi férfi - közölte a rendőrség pénteken az MTI-vel.

Az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálatának közleménye szerint a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) nyomozói csütörtök reggel tartottak kutatást a férfi lakásában és hétvégi házában, ahol nyolc maroklőfegyvert, három puskát, összesen 406 különböző kaliberű lőszert és lőfegyverfődarabokat foglaltak le. A férfit a rendőrség felkérésére a Terrorelhárítási Központ műveleti egysége fogta el a helyszínen.

Előállítását követően a rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki, majd bűnügyi őrizetbe vették a férfit, és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására.

A KR NNI lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat nyomozást a 64 éves dánszentmiklósi férfival szemben - olvasható a rendőrségi közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 06. 12:00, péntek | Belföld

Választás 2026 - Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki a jelöltek szavazólapi sorrendjét

Péntek délután vagy szombaton sorsolják ki az egyéni választókerületi bizottságokban, hogy a képviselőjelöltek milyen sorrendben kövessék egymást az országgyűlési választás szavazólapjain.

2026. Március 06. 07:06, péntek | Belföld

Szijjártó Péter: minden határon túlmegy, hogy Volodimir Zelenszkij halálosan megfenyegette Orbán Viktort

Minden határon túlmegy, hogy Volodimir Zelenszkij ukrán elnök gyakorlatilag halálosan megfenyegette Orbán Viktor kormányfőt, Magyarországot azonban nem lehet zsarolni, akárhogyan is fenyegetőznek

2026. Március 06. 07:01, péntek | Belföld

Magyar Péter: sem Ukrajna, sem Oroszország nem zsarolhatja a szuverén EU- és NATO-tag Magyarországot

Sem Ukrajna, sem Oroszország nem zsarolhatja a szuverén EU- és NATO-tag Magyarországot - közölte Magyar Péter a Tisza Párt elnöke csütörtökön az MTI-vel.

2026. Március 05. 14:56, csütörtök | Belföld

Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt.

A nemzetközileg elismert zeneszerző, producer és előadó, Leslie Mandoki ismét jelentős sporttörténeti zenei projekt élére állt