Hírek
2018. Január 17. 12:03, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok
Elállta az utat a siető mentő előtt egy szabálytalan autós

Az Országos Mentőszolgálat a közösségi oldalon tette közzé a történetet, mely szerint egy szabálytalanul parkoló autós elállta a mentő útját.
A mentőkocsi éppen egy vérző beteget szállított volna Pécsen.A rendőröknek sikerült megtalálniuk a szabálytalan autóst, de a mentőkocsi így is fél órát vesztegelt a beteggel.
„Még pillanatokra se tartsák fel a mentőautókat, mert - talán akaratukon kívül - életveszélyes állapotba sodorhatják a mentőben fekvő beteget” – hangsúlyozták a mentők.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 07. 09:41, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: továbbra is biztosított az energiaszállítás Oroszország felől
Európa folyamatos energiaválságokkal néz szembe, Magyarországon azonban továbbra is biztosított az ellátás, hiszen akadálytalan a tranzit Oroszország felől - közölte pénteken Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter.
2025. Június 07. 09:40, szombat | Belföld
Hőség - Magas középhőmérsékletre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat szombaton és vasárnap
Szombaton és vasárnap is 27 Celsius-fok fölé emelkedhet a napi középhőmérséklet az ország egy részén - derül ki a HungaroMet Zrt. az pénteki veszélyjelzéseiből.
2025. Június 06. 07:27, péntek | Belföld
NGM: a hőségben figyelni kell a dolgozók megfelelő folyadékpótlására és a pihenőidők beiktatására
2025. Június 05. 07:56, csütörtök | Belföld
Kocsis Máté: nem szavaz nyár előtt az Országgyűlés az átláthatósági törvényről
Leveszik az átláthatósági törvényt a törvényalkotási bizottság csütörtöki napirendjéről, és nem szavaz róla az Országgyűlés nyár előtt - mondta Kocsis Máté, a Fidesz parlamenti frakcióvezetője az Indexnek.