Hírek
2013. Július 29. 18:56, hétfő |
Sport
Forrás: MTI
Cseh László nem jutott döntőbe 100 méter háton

Cseh László nem jutott a fináléba 100 méter háton a barcelonai vizes világbajnokság úszóversenyeinek második napján.
A hétfő esti program elődöntőjében a 27 éves olimpiai ezüstérmes, világbajnok és többszörös Eb-győztes magyar versenyző négy századdal jobb időt ért el, mint délelőtti előfutamban, de 54.00 másodperces teljesítménye csak a futam hetedik, az összetett 13. helyéhez volt elég.
"Ez az úszás olyan semmilyen volt, nem kerültem 54 másodpercen belülre. (...) Sokkal jobban kellett volna mennem, nem tudom, miért nem sikerült, pedig bírtam erővel. A forduló is rendben volt, de lassan kezdtem, túlságosan is lassan" - nyilatkozta az MTI-nek a versenyző.
Cseh László a 2005-ös montreali világbajnokságon bronz-, a 2004-es madridi Európa-bajnokságon pedig aranyérmet szerzett ezen a távon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 25. 07:49, péntek | Sport
KL-selejtező - Egygólos előnyben a Paks
A Paksi FC hazai pályán 1-0-ra legyőzte csütörtökön a szlovén NK Maribort a labdarúgó Konferencia-liga-selejtező második fordulójának első mérkőzésén.
2025. Július 25. 07:43, péntek | Sport
Vizes vb - Ezüstérmes a férfi vízilabda-válogatott
A magyar férfi vízilabda-válogatott ezüstérmes lett a szingapúri világbajnokságon, amelynek csütörtöki döntőjében 15-13-as vereséget szenvedett az Európa-bajnok spanyol csapattól.
2025. Július 24. 16:03, csütörtök | Sport
Vida Beni: Abszolút győzelem!
Beni élménybeszámolója a Pannónia Ring-i Histo Cup versenyről, amit megnyert!
2025. Július 24. 07:26, csütörtök | Sport
Ezüstérmes a női vízilabda-válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott ezüstérmes lett a szingapúri világbajnokságon, amelynek szerdai döntőjében 12-9-es vereséget szenvedett a görög csapattól.