Hírek
2018. November 27. 07:30, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Csaknem ezer diáknak kellett elhagynia egy fővárosi kollégiumot tűz miatt
Csaknem ezer embernek kellett elhagynia tűz miatt egy kollégiumot Budapest XI. kerületében, az Irinyi József utcában hétfőn késő este – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel.
Azt írták, azért kellett kiüríteni az épületet, mert berendezési tárgyak kaptak lángra körülbelül két négyzetméteren egy konyhában.
A kollégium lakói a fővárosi hivatásos tűzoltók kiérkezése előtt eloltották a tüzet.
Miután átszellőztették a füsttel telítődött szinteket, a diákok visszatérhettek az épületbe – olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 11. 06:53, csütörtök | Belföld
Nébih: ismét megjelentek a tűzifacsalók
2025. December 11. 05:00, csütörtök | Belföld
Szőlő utcai ügy: Szombaton demonstrációt tartanak Budapesten
Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke tüntetésre hívta követőit a hétvégére, a Szőlő utcai üggyel összefüggésben.
2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött
A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.
