Városlista
2026. július 24, péntek - Kinga, Kincső

Hírek

2018. Január 20. 05:00, szombat | Belföld
Forrás: mti - fotó: pixabay.com

Budapest is esélyes a legjobb európai úti cél címre

Budapest is esélyes a legjobb európai úti cél címre

Február 8-ig lehet szavazni a legjobb európai úti célokra a European Best Destinations versenyén, amelyre a szervezet Budapestet is jelölte - hangzott el az M1 aktuális csatorna pénteki adásában.

Bán Teodóra, a Budapesti Fesztivál- és Turisztikai Központ (BFTK) Nonprofit Kft. ügyvezetője a műsorban elmondta: egy IP címről hetente egyszer lehet szavazni, így az érdeklődők akár minden héten leadhatják voksukat február 8-ig a www.europeanbestdestinations.com/european-best-destinations-2018 oldalon.

Kiemelte: Budapest mindig tartogat meglepetéseket és lehetőségeket a látogatóknak, így van esély arra, hogy kitűnjön a legjobb húsz város közül, amelyek közé beválasztották. Hozzátette: a magyar főváros kiváló adottságokkal rendelkezik mind építészeti, mind földrajzi szempontból, a történelmi városrészek különböző korszakok lenyomatait viselik magukon, s minden korosztály megtalálhatja a számára megfelelő minőségi időtöltést.

Címkék: úti cél, budapest, legjobb

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 24. 10:00, péntek | Belföld

Feljelentést tesz az Eximbank ügyletei miatt a gazdasági minisztérium

Az Eximbank tevékenységét érintő négy ügyben tesz feljelentést ismeretlen tettes ellen a Gazdasági és Energetikai Minisztérium, az ügyletek értéke összesen meghaladja 1000 milliárd forintot

2026. Július 24. 07:13, péntek | Belföld

Forsthoffer Ágnes az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes megbeszélést Sulyok Tamással

Az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes találkozót Sulyok Tamás volt köztársasági elnökkel a Sándor-palotában Forsthoffer Ágnes - közölte az ideiglenes államfő a Facebook-oldalán csütörtök este.

2026. Július 23. 13:00, csütörtök | Belföld

NKA-ügy - Tarr Zoltán: tovább fokozódik a botrány

Tovább fokozódik a \"Hankó-botrány\", az ügyészség nyomozói kedden lefoglalták a Fidesz szervereit, szerdán pedig egy újabb embert vettek őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) támogatásai miatt folyó nyomozás ügyében