Hírek
2011. November 21. 07:21, hétfő |
Kék hírek
Forrás: mno.hu/MTI
Benzinkúti lövöldözés: egy 36 éves férfit keresnek

A rendőrség egy 36 éves budapesti férfit keres a szombat esti lövöldözés kapcsán.
Az M5-ös autópálya melletti bevásárlóközpont benzinkútjánál a férfi több lövést adott le az őt feltartóztatni szándékozó biztonsági őrök gépjárművére, majd elmenekült a helyszínről.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság honlapján megjelent közlemény szerint visszaélés lőfegyverrel vagy lőszerrel bűntette és más bűncselekmények elkövetésének megalapozott gyanúja miatt körözik Csoma László Jánost, akinek a fényképét is közzétették.
A rendőrség kéri, hogy aki Csoma László Jánost felismeri, tartózkodási helyével kapcsolatban információval rendelkezik, tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 107 vagy 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén. A rendőrség azt is kéri, hogy aki látja Csoma László Jánost, ne próbálja meg feltartóztatni, hanem haladéktalanul értesítse a rendőrséget.
A TV2 Tények című hírműsorában vasárnap este arról számoltak be, hogy a benzinkút kamerái felvételt készítettek a történtekről, a rendőrség így tudta azonosítani az elkövetőt. A Tények úgy tudja, a kocsi, amelyből kilőttek, egy terepjáró volt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 23. 09:01, szerda | Kék hírek
Betört egy üzletbe, majd első dolga volt lefeküdni aludni - Videó
Két parfümöt elrakott, majd bevásárlótáskákból párnát hajtogatott és két pénztár közt elaludt. A rendőrök ébresztették.
2025. Július 17. 07:44, csütörtök | Kék hírek
Fővárosi Törvényszék: letartóztatták a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottját
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottjának letartóztatását - közölte a Fővárosi Törvényszék sajtóosztálya szerdán az MTI-vel.
2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek
Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó
Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.