Hírek
2019. Szeptember 30. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Áramütés veszélye miatt kávéfőzőt hív vissza az egyik áruházlánc

Áramütés veszélye miatt visszahívja Silvercrest Eszpresszó kávéfőző SEMS 1100 A1 termékét a Lidl áruházlánc; a termék alján az IAN 313486 nemzetközi cikkszám látható.
A cég honlapján olvasható közlemény szerint a Kompernass Handelsgesellschaft mbH elővigyázatosságból hívja vissza ezt a termékét, ugyanis gyártási hiba miatt egyes termékeknél nem zárható ki az áramütés veszélye. A cég arra kéri a vásárlókat, hogy ne használják tovább a kávéfőzőt.
A kifogásolható kávéfőző a Lidl Magyarország üzleteiben 2019. június 17. és 2019. július 31. között volt kapható.
Az üzletlánc arra kéri vásárlóit, ne használják a terméket, azt bármelyik üzletbe visszavihetik. A vételárat - a vásárlást igazoló nyugta nélkül is - visszatérítik.
A termékvisszahívás kizárólag a Silvercrest Eszpresszó kávéfőző SEMS 1100 A1 (IAN 313486) terméket érinti, a "Silvercrest" márka további termékeire, illetve a Lidl más termékeire a visszahívás nem vonatkozik - közölte a Lidl.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 06. 09:15, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország azért vásárol orosz kőolajat, mert nincs más lehetősége
Magyarország azért vásárol nyíltan orosz kőolajat, mert nincsen más lehetősége, míg más európai országok azért vásárolnak titokban, kerülőúton orosz kőolajat, mert az olcsóbb
2025. Szeptember 06. 09:14, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat demonstrálja azt a képességet, ahová a honvédség eljutott
2025. Szeptember 05. 07:59, péntek | Belföld
Szijjártó Péter elutasította lengyel kollégája, Radoslaw Sikorski újabb bírálatát
A magyar külügyminiszter szerint nem \"játszik más csapatban\"!