Hírek
2020. Június 17. 13:02, szerda |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Aknába esett kislányhoz siettek a rendőrök

Egy kölesdi, használaton kívüli vágóhíd területén történt az eset.
Kedden kora este Kölesden egy romos állapotban lévő, használaton kívüli vágóhíd területén egy 13 éves lány alatt kettétört a korhadt zsalufödém, és egy körülbelül öt méter mély ülepítő aknába zuhant – közölte a rendőrség oldalán.
Csipai János zászlós és Kellényi Zsolt zászlós azonnal a helyszínre sietett, ahol a növénnyel erősen benőtt területen megtalálták a vízgyűjtőt. A rendőrök közös erővel az akna nyílása fölé emelték, majd onnan a földre fektették a megrémült kislányt.
A mentőszolgálat helyszínre érkezéséig a sérült lányt a rendőrautóba ültették, ahol elmondta, hogy játszani ment három társával az elhagyatott helyre, amikor a gödörbe zuhant.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 22. 07:04, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére
Magyarország továbbra is készen áll az amerikai-orosz békecsúcs megrendezésére, ugyanis egyedül ez adna reményt az ukrajnai háború rendezésére, harctéri megoldás ugyanis nem lehetséges
2025. Október 22. 07:03, szerda | Belföld
4,1-es magnitúdójú földrengés volt Csongrád térségében
2025. Október 21. 07:24, kedd | Belföld
Mávinform: ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron
Elhárították a hibát, ismét korlátozás nélkül közlekedhetnek a Keleti pályaudvarra érkező és az onnan induló vonatok - közölte a Mávinform a honlapján hétfőn kora este.
2025. Október 21. 07:23, kedd | Belföld
Orbán Viktor Szerbia elnökével tárgyalt
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn hivatalában fogadta Aleksandar Vučićot, a Szerb Köztársaság elnökét - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.